• Mobility Service

  Tavo mobilumas mums yra svarbiausias dalykas

  12 mėnesių nemokama paslauga Mobility Service perkant ir prižiūrint naują kelių transporto priemonę.

  Su visą gaminio eksploatavimo laikotarpį* teikiama GASGAS Motorcycles paslauga Mobility Service galėsi saugiai keliauti 12 mėnesių, ir visa tai – nemokamai. Kiekvieną kartą atlikus techninę priežiūrą pas savo GASGAS Motorcycles įgaliotąjį prekybos atstovą, visą gaminio eksploatavimo laikotarpį tavo nemokama paslauga Mobility Service pratęsiama kaskart iki kito apsilankymo techninės priežiūros centre, bet ne ilgiau kaip 12 mėnesių! Pagalbos centro, su kuriuo galima susisiekti visoje Europoje bet kuriuo paros metu, dėka staigus gedimas bus nedidelė bėda. Daugiau informacijos gausi susisiekęs su savo GASGAS Motorcycles įgaliotuoju prekybos atstovu.

  Tai – tik kai kurie iš tau suteikiamų privalumų:
  • 24/7 karštosios linijos paslauga
  • Remontas vietoje arba
  • Nuvilkimas
  • Apgyvendinimas
  • Pakaitinė transporto priemonė
  • Kelionės tęsimas

  Visuomet padėsime tau nesustoti…

  ... ĮVYKUS INCIDENTUI, PRIEŠ IMDAMASIS VEIKSMŲ PIRMIAUSIAI PASKAMBINK GASGAS MOTOCYCLES PAGALBOS CENTRO KARŠTĄJA LINIJA!

  Įsidėmėk, kad apmokamos tik tos paslaugos, kurios suderintos su GASGAS Motorcycles pagalbos centru!

  PASLAUGOS NUMERIS:

  TARPTAUTINĖ: 00370 52053890

  Jei motociklą pirkai ne savo gimtojoje šalyje, tai galioja kilmės šalies informacija.

  Mobilumo užtikrinimo paslauga galioja motociklams, įsigytiems arba prižiūrimiems šiose šalyse:

  Austrijoje, Belgijoje, Čekijos Respublikoje, Danijoje, Estijoje, Graikijoje, Ispanijoje, Italijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Lietuvoje, Liuksemburge, Nyderlanduose, Norvegijoje, Portugalijoje, Prancūzijoje, Rumunijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje, Suomijoje, Švedijoje, Šveicarijoje, Vengrijoje, Vokietijoje.

  Visą informaciją rasi GASGAS Motorcycles Mobility Service lankstinuke:

  • GASGAS Mobility Service Leporello LIT 2023 Download

  * Visą gaminio eksploatavimo laikotarpį reiškia ne daugiau kaip 60 000 km arba 8 metus (atsižvelgiant į tai, kuri vertė anksčiau pasiekiama) 1 cilindro modeliams ir ne daugiau kaip 80 000 km arba 8 metus (atsižvelgiant į tai, kuri vertė anksčiau pasiekiama) 2 cilindrų modeliams.