OFERTY FINANSOWANIA GASGAS 2023

CIESZ SIĘ WOLNOŚCIĄ

BEZ ZBĘDNYCH WYMÓWEK

WANT TO HAVE 100% DRIVING FUN?

W takim razie skorzystaj z naszych limitowanych programów finansowania dla modelu GASGAS SM 700. Dzięki GASGAS Finance nic nie przeszkodzi Ci w dobrej zabawie. Nasze programy finansowania GASGAS oferują każdemu dogodne warunki, konfigurowalne opcje i dużą elastyczność.

 

 

INFORMACJE OGÓLNE O NASZYCH OFERTACH GASGAS FINANCE
Czym jest LINEAR FINANCING?

Nie możesz się doczekać, aby dostać w swoje ręce nowy motocykl? Rozpocznij swoją podróż z naszym produktem finansowym Ballon Financing. Dzięki uzgodnionej racie końcowej skorzystasz z wyjątkowo niskich stawek miesięcznych.

 
JAK DZIALA LINEAR FINANCING?

Możesz stworzyć produkt Linear Finance tak, jak chcesz i uzyskać dokładnie to, czego chcesz.

W oparciu o motocykl, Twoje indywidualne wymagania zostaną wsparte poprzez stworzenie umowy na Twoich warunkach. Wszystko, czego potrzebujesz, to czas trwania umowy, określenie przez Ciebie depozytu i miesięcznego budżetu na spełnienie Twojego marzenia.

Po opracowaniu umowy płacisz początkowy depozyt, dokonujesz regularnych miesięcznych płatności plus wszelkich odsetek oraz opłat i jesteś gotowy, aby wskoczyć na swój motocykl.

Dzięki stałej stopie procentowej nie musisz się martwić o jakiekolwiek zmiany w okresie trwania umowy i możesz skupić się tylko na swojej jeździe.

 

CZY LINEAR FINANCING JEST DLA MNIE ODPOWIEDNI?

Jeśli szukasz pakietu finansowego tak elastycznego jak Ty - nie szukaj dalej! Rozłóż koszty swojego nowego motocykla w oparciu o umowę z indywidualnym czasem trwania. Wybierz wysokość raty, która najlepiej pasuje do Ciebie, Twojego stylu życia i budżetu.

Wpłacając wybraną przez siebie kwotę depozytu, jesteś jeszcze bardziej elastyczny i możesz zmniejszyć swoje miesięczne płatności. Skorzystaj z oferty finansowej i zasiądź na swoim nowym motocyklu szybciej niż myślisz.

 

 

Jakie korzyści daje LINEAR FINANCING?
  • stała stopa procentowa
  • stała rata miesięczna
  • spłata należnej kwoty w równych ratach
  • posiadanie motocykla na własność po zakończeniu umowy
  • brak ograniczeń dotyczących przebiegu
  • elastyczna wpłata
  • elastyczny okres finansowania
  • produkt dostępny dla firm i osób prywatnych

 

*PRZYKŁADY KALKULACJI - OFERTA FINANSOWANIA 103,99%

GASGAS SM 700

Uwaga: Uwaga: Przykładowa kalkulacja oferty finansowania dla GASGAS SM700 102,03%

CENA POJAZDU:
LICZBA RAT (MIES.):
WKŁAD WŁASNY: 
WARTOŚĆ KOŃCOWA: 
WYMAGANE PRODUKTY DODATKOWE: 
RATA MIESIĘCZNA (PLN):
SUMA OPŁAT:

44.065,04 PLN
36
19.829,27 PLN (45%)
44,07 PLN (0,1%)
KARTA PALIWOWA
696 PLN
102,03%

RATA MIESIĘCZNA: 696 PLN

* Przykładowa kalkulacja leasingu dla przedsiębiorców oferowanego przez Santander Consumer Multirent Spółka z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Promocja obowiązuje od 01.04.2023 r. do 31.08.2023 r. i dotyczy wybranych modeli KTM.  Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Przykładowa kalkulacja została przygotowana w oparciu o zmienną stawkę WIBOR 1M dla PLN w wysokości 6,83% obowiązującą na dzień przygotowania oferty tj. 23.05.2023r. Wysokość miesięcznych rat leasingowych może się różnić w zależności od daty przygotowania oferty i obowiązującej stawki WIBOR 1M. O szczegóły pytaj u Autoryzowanych Sprzedawców.

ZNAJDŹ SWOJEGO DEALERA