• Mobility Service

  Twoja mobilność jest naszym głównym priorytetem

  12 miesięcy bezpłatnej usługi Mobility Service przy każdym nowym zakupie i serwisie motocykla szosowego.

  Dzięki dożywotniej* usłudze GASGAS Motorcycles Mobility Service masz zapewnione bezpieczeństwo na drodze – bezpłatnie, przez 12 miesięcy. Z każdym przeglądem u autoryzowanego dealera GASGAS Motorcycles, Twoja bezpłatna dożywotnia usługa Mobility Service jest przedłużana do następnego przeglądu, tj. maksymalnie na 12 miesięcy! Centrum Assistance dostępne przez całą dobę w całej Europie sprawia, że nawet poważne awarie nie są wielkim nieszczęściem. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z autoryzowanym dealerem GASGAS Motorcycles.

  Oto niektóre korzyści:
  • Infolinia 24/7
  • Naprawa na miejscu albo
  • Holowanie
  • Zakwaterowanie
  • Pojazd zastępczy
  • Możliwość kontynuowania podróży

  Z nami zawsze siedzisz pewnie w siodle…

  ... PRZED PODJĘCIEM JAKICHKOLWIEK DZIAŁAŃ W RAZIE AWARII PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY Z CENTRUM ASSISTANCE GASGAS MOTORCYCLES!

  Należy pamiętać, że pokrywane są koszty tylko tych usług, które zostaną zatwierdzone przez Centrum Assistance GASGAS Motorcycles!

  NUMER SERWISOWY:

  W KRAJU: 0800 012 013

  ZA GRANICĄ: 0048 61 83 19 899 

  Jeżeli motocykl został zakupiony poza granicami kraju, obowiązują warunki dla kraju pochodzenia.

  Usługa Mobility obejmuje motocykle zakupione lub serwisowane w następujących krajach:

  Austria, Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Litwa, Łotwa, Luksemburg, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Szwajcaria, Węgry, Włochy

  Wszystkie informacje znajdziesz w folderze GASGAS Motorcycles Mobility Service:

  • GASGAS Mobility Service Leporello PL 2023 Download

  * Dożywotnio w przypadku modeli 1-cylindrowych oznacza maks. 60 000 km lub 8 lat – zależnie od tego, co nastąpi wcześniej, zaś w przypadku modeli 2-cylindrowych — maks. 80 000 km lub 8 lat – zależnie od tego, co nastąpi wcześniej.