• Finance

 • PREČO ČAKAŤ? 

  S našimi ponukami financovania je veľmi jednoduché získať jeden z našich skvelých terénnych motocyklov! Vďaka rozdeleniu nákladov na kúpu na splátky s prispôsobeným finančným riešením môžete byť na svahu alebo v teréne už zajtra! Svoju motorku si môžete tiež personalizovať pomocou nášho rozsiahleho sortimentu technického príslušenstva a náklady naň zahrnúť do svojho finančného plánu. Za to by malo byť veľké "like"!

  VYUŽITE SLOBODU

  Jednou z veľkých výhod našich riešení financovania je ich flexibilita. Jednoducho si zvolíte požadovanú výšku akontácie a dobu financovania, a tým určíte, aké mesačné splátky si chcete dovoliť1. To znamená, že máte viac času na dôležité veci - na ďalšiu prehliadku vášho stroja GASGAS!

  VÁŠ FINANČNÝ BALÍK, VAŠE PODMIENKY

  Čo by ste chceli? Nový motocykel GASGAS alebo dokonca nový motocykel GASGAS s niektorými skvelými technickými doplnkami? Alebo by ste si radšej obliekli niečo z radu Replica Team Wear? Vďaka našim flexibilným finančným plánom - ako aj našej ponuke modelov - ponúkame to správne riešenie pre každého, či už ste motocyklový začiatočník, alebo skúsený profesionál so súťažnými skúsenosťami. Nezáleží na tom, čo potrebujete: Jednoducho si to pridáte do svojho finančného balíka na mieru.

  VAŠE VÝHODY:

  • Prispôsobte si sadzbu a dobu splatnosti.
  • Možnosť zníženia mesačnej splátky prostredníctvom individuálne stanovenej akontácie.
  • Zachovanie vašej likvidity.
  • Nekomplikované spracovanie.
  • Flexibilita: Sami sa rozhodnete, či si chcete bicykel ponechať, zmeniť ho alebo pokračovať vo financovaní.

  ČO ĎALEJ?

  Vyberte si vysnívaný motocykel GASGAS a jednoducho kontaktujte autorizovaného predajcu GASGAS vo vašom okolí.

  Ponuku a podmienky vo vašej krajine si overte u autorizovaného predajcu GASGAS vo vašej oblasti.

  Poskytnutá úverová bonita.

  Financovanie zabezpečuje ČSOB Leasing a.s. Táto ponuka je nezáväzná, má informatívny charakter.