PROČ ČEKAT? 

S našimi nabídkami financování je velmi snadné získat jedno z našich skvělých terénních kol! Díky rozložení pořizovacích nákladů do splátek s individuálním finančním řešením můžete vyrazit na sjezdovku nebo do terénu již zítra! Své kolo si můžete také přizpůsobit pomocí naší široké nabídky technického příslušenství a zahrnout náklady do svého finančního plánu. Za to by mělo být velké "like"!

VYUŽIJTE SVOBODU

Jednou z velkých výhod našich řešení financování je jejich flexibilita. Jednoduše si zvolíte požadovanou výši akontace a dobu financování, a tím určíte, jaké měsíční splátky si chcete dovolit1. To znamená, že máte více času na důležité věci - na další prohlídku svého stroje GASGAS!

VÁŠ FINANČNÍ BALÍČEK, VAŠE PODMÍNKY

Co byste si přáli? Nový motocykl GASGAS, nebo dokonce nový motocykl GASGAS se skvělým technickým příslušenstvím? Nebo byste si raději oblékli něco z řady Replica Team Wear? Díky našim flexibilním finančním plánům i nabídce modelů nabízíme to správné řešení pro každého, ať už jste začátečník, nebo zkušený profesionál. Nezáleží na tom, co potřebujete: Jednoduše to přidáte do svého finančního balíčku na míru.

VAŠE VÝHODY:

  •  Přizpůsobte si sazbu a dobu splatnosti.
  • Možnost snížení měsíční splátky pomocí individuálně stanovené akontace.
  • Zachování vaší likvidity.
  • Nekomplikované vyřízení.
  • Flexibilita: Sami se rozhodnete, zda si kolo ponecháte, změníte nebo budete pokračovat ve financování.

 

CO DÁL?

Vyberte si motocykl GASGAS svých snů a jednoduše kontaktujte autorizovaného prodejce GASGAS ve svém okolí. O nabídkách a podmínkách ve vaší zemi se informujte u autorizovaného prodejce GASGAS ve vaší oblasti.

Poskytnutá úverová bonita.

Financovanie zabezpečuje ČSOB Leasing a.s. Táto ponuka je nezáväzná, má informatívny charakter.